Що треба знати про інтернет-еквайринг E-com?

Запитання

FAQ по інтернет-еквайрингу. Чи можлива оплата через  ApplePay, GooglePay?​ Яка максимальна сума оплати за інтернет-еквайрингом?​ Чи можливо працювати через prom.ua? Чи потрібно формувати окремі для кожного покупця посилання для оплати через Instagram та Facebook ?​ Чи буде повернуто комісію при поверненні оплати? Чи можливе утримання комісії з покупця? Чи буде стягуватись з покупця додаткова комісія при оплаті кредитними коштами?

Умова

Опис послуги, умови підключення та тарифікацію див.статтю E-com. Які особливості підключення, користування та закриття інтернет-еквайрингу?

Відповідь

Чи можливе підключення оплати  ApplePay, GooglePay?​

На поточний час ні. Вашим покупцям потрібно заповнювати дані своєї платіжної картки вручну.

Яка максимально можлива сума оплати за інтернет-еквайрингом?​

149 999,99 грн​.

Чи можливо працювати за інтернет-еквайрингом через майданчик prom.ua?

Так. Ви можете надавати сформоване в особистому кабінеті посилання на оплату через повідомлення в prom.ua.

Чи можливо працювати за інтернет-еквайрингом через OLX?​

OLX призначений здебільшого для розміщення особистих об'яв. Інтернет-еквайринг призначений для продажу компаніями із зарахуванням на рахунок юридичної особи/підприємця. Через OLX ви зможете працювати, якщо здійснюватиме продажі, окрім OLX, ще й на власному сайті, або на бізнес-сторінках в Instagram або Facebook​.

Посилання для оплати через Instagram та Facebook необхідно формувати в особистому кабінеті для кожного покупця окремо?​

Ні, можливо використовувати єдине посилання, яке закріпити на бізнес-сторінці Facebook або в шапці профілю сторінки в Instagram. За цим посиланням вашому покупцю потрібно буде внести дані своєї платіжної картки та суму оплати.​

Чи буде повернуто на мій рахунок стягнуту комісію за інтернет-еквайринг при поверненні оплати за товар?

Якщо повернення відбулося протягом робочого дня (з 9.00 до 18.00), комісія за операцію  не списується. Якщо повернення відбулося пізніше і на ваш рахунок вже зараховане покриття від операції, комісія не повертається.

Чи можливе утримання комісії з покупця, а не з мене?

Стандартно комісія утримується з продавця. Але в особистому кабінеті ви можете налаштувати утримання комісії з покупця. Тоді вам зарахується повна сума оплати, а з покупця додатково буде утримана комісія 2,7%​.

Чи буде стягуватись з покупця додаткова комісія за кредитні кошти при сплаті кредитною карткою за рахунок кредитних коштів?

Ні.

Корисні статті

E-com. Які особливості підключення, користування та закриття інтернет-еквайрингу?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.