Як пройти щорічну повторну ідентифікацію?

Запитання

Як пройти щорічну повторну ідентифікацію? Що надати у банк для проходження щорічної повторної ідентифікації? Які умови для проходження ідентифікації на вимогу НБУ?

Умова

Роз'яснення термінів перегляньте у статті —  Лист-об'ява. Терміни, що застосовуються при ідентифікації та оновленні даних.

Відповідь

У разі, якщо у вас НЕ відбулось змін в частині:
- юридичної адреси;
- статутного капіталу;
- кінцевих бенефіціарних власників та їх часток володіння;
- не відбулась зміна керівника, підписантів або розпорядників рахунком/ами;
- не змінено ідентифікаційний документ керівника на id карту та адреса  прописки;
- не вичерпано термін доручення, контракту (у разі наявності таких документів).

Тоді надайте до банку наступні документи:

  1. Лист про відсутність змін.
    Клієнт банку створіть лист через розділ "Послуги". В листі поставте відмітку про надання фінасової звітніості за останній звітний рік та внесіть дані власників — без скорочень в частині ПІП та українською мовою, підпишіть лист. 
  2. Зв'язки з рф/рб. Надайте о банку інформацію щодо наявності чи відсутності зв'язків з рф/рб згідно статті — Як визначити зв'язки із рф/рб? Як надати інформацію до банку?
  3. Фінансова звітніть (необхідно надавати  у разі, якщо організація прибуткова).
    Надайте фінансову звітність Ф1, Ф2 та квитанцію за останній звітний  рік через вкладку документообіг в клієнт банку. В статті наведено таблицю  з розділами для вкладень, необхідно обирати фінансову звітність. Додатково потрібно зазначити рік, ​за який надаватиметься звітність, форма надання — електронний документ, квартал 4. 
    Також звітність можна надати повідомленням в клієнт банку,  але в такому разі вона має бути обов'язково завірена на кожній сторінці ПІБ, печаткою та підписом керівника організації. 

Якщо зміни у переліченому вище відбулись, завантажте шаблон з Sense Business Online та заповніть. Передайте заповнений опитувальник для перевірки у банк по клієнт-банку. Далі очікуйте дзвінок від співробітника банку. 

Корисні статті

Які сервіси та послуги пропонує виконати дистанційно Sense Business Online?

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.