Які способи погашення дебіторської заборгованості?

Запитання

Які є варіанти для проведення оплати щодо заборгованості по РКО в Sense Bank? Як можна провести оплату, якщо є заборгованість по торговому еквайрингу в банку? Як погасити дебіторську заборгованість? Як виконати погашення дебіторки? Які реквізити для погашення дебіторської заборгованості?

Умова

  • Дебіторська заборгованість — заборгованість за розрахунково-касове обслуговування поточного рахунку або за обслуговування термінала за послугою торгового еквайрингу та ін.
  • Sense Bank інформує про необхідність оплати за допомогою cмс-повідомлення або IVR-інформування.
  • Погашення заборгованості доступне перерахуванням на рахунок 3570*.

Відповідь

Згідно умов Договору для оплати заборгованості потрібно поповнити рахунок №3570* в АТ "СЕНС БАНК", МФО 300346 одним із зручних способів:

  • безготівковим переказом на рахунок дебіторської заборгованості 3570*. Сума переказу має дорівнювати сумі розрахованої заборгованості. Якщо сума переказу більше суми заборгованості, кошти будуть повернені відправнику і зараховані на 3570* не будуть. Наприклад, заборгованість складає 305,58 грн, якщо перерахування на суму 306,0 грн — кошти не буде зараховано. 
  • сплатити через касу банку готівкою на рахунок дебіторської заборгованості 3570*. Якщо сума для погашення "з копійками", зверніться спочатку до менеджера відділення, який сформує касовий документ "з копійками", а потім вже зверніться до касира. Якщо оплата суми "без копійок" — зверніться відразу до касира.
Одержувач АТ "СЕНС БАНК", ЄДРПОУ 23494714
Банк одержувача АТ "СЕНС БАНК"
Рахунок одержувача 

UA_____(номер рахунку 3570* у форматі IBAN)


Номер рахунку 3570* у форматі IBAN можете дізнатись, зателефонувавши на лінію обслуговування юридичних осіб та підприємців, або у відділенні банку.

Призначення платежу 

Приклад призначення платежу: "Погашення заборгованості за банківське обслуговування згідно договору. Без ПДВ".

 

Виконайте погашення дебіторської заборгованості або зверніться до обслуговуючого відділення для оплати заборгованості та закриття рахунку.

Корисні статті

Тарифи за РКО для ФОП чи ЮО

Що входить в щомісячне обслуговування поточного рахунку і при яких умовах комісія не стягується?

Неактивний рахунок. Що це і як обслуговується?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.