Переглянути карткові рахунки співробітників, що оформлені до ЗКП, через Sense Business Online

Завдання

Переглянути карткові рахунки співробітників, що підв'язані до ЗКП, через Sense Business Online. Переглянути зарплатні рахунки співробітників підприємства. Виконати експорт рахунків співробітників через Sense Business Online.

Умова

 • Модуль "Зарплата" відображається після погодження прав для роботи в ньому. Для підключення модуля зверніться до контакт-центру.
 • Робота з зарплатним модулем можлива при роботі з УЕП, УЕП+смс та КЕП від банку. Якщо підписуєте документи за допомогою смс — функціонал недоступний.

Рішення

 1. Перейдіть в розділ "Зарплата", далі — "Зарплатні проекти" для перегляду списку компаній, які обслуговуються за зарплатним проєктом.
  0б141.png
 2. Також можна виконати фільтр зарплатних проєктів за статусом "Всі дані", "Закритий" або "Відкритий":
  0б142.png
 3. Перейдіть на зарплатний проєкт, натиснувши на нього курсором для перегляду параметрів зарплатного проєкту та переліку співробітників. 
  0б72.png
 4. Натисніть на "Експорт СSV" для завантаження переліку співробітників обраного зарплатного проєкту (перед експортом налаштуйте певні фільтри, наприклад, "Стан рахунку" — "Відкрито", для зменшення об'єму даних в експортованому файлі).
  0б143.png
  Збережіть вивантажений файл з даними по співробітникам.

Корисні статті

Створити зарплатну відомість в Sense Business Online

Імпортувати зарплатну відомість у Sense Business Online

Створити анкету співробітника в Sense Business Online

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.