Валідатори. Підключення та обслуговування

Завдання

Дізнатись призначення валідаторів. Встановити валідатор на точці продажу. Умови підключення валідатора для здійснення розрахунків з клієнтами. Комісії банку за обслуговування.

Умова

Для підключення торгового еквайрингу з валідаторами використовуються тільки сертифіковані в банку моделі валідаторів: PAX IM10, PAX IM20, PAX IM15.

Рішення

Валідатор — це торговий автомат з продажу товарів або послуг без продавця. Призначений для вендінгових апаратів: кавових, снекових автоматів, автоматів з продажу води та паркувальних майданчиків. Приймає оплату за допомогою платіжної картки, смартфону з NFC, годинника (або іншого пристрою) з NFC.

Банк підключає моделі валідаторів:

PAX IM10 PAX IM20 PAX IM15
IM10.JPG IM20.JPG OIP (1).jpg

Для підключення валідатору в банку:

 1. Завчасно придбайте валідатор сертифікованих в банку моделей PAX IM10, PAX IM20, PAX IM15 або зверніться для придбання до представника компанії TRSYS Бондара Олександра (тел. 0(67) 242-47-42). Консультацію з приводу роботи валідатора або його подальшого обслуговування здійснює компанія TRSYS після купівлі обладнання. 
 2. Надайте заявку про реєстрацію торгівельної точки з підключенням валідатора через клієнт-банк Sense Business Online. При цьому обов’язкові відмітки в Заяві: “Обладнання клієнта”, “Валідатор”, WiFi.
 3. На запит менеджера банку підготуйтесь надати відповіді на питання:
  - Модель терміналу (валідатора) і його серійний номер;
  - Протокол взаємодії POS-терміналу (валідатора) з  вендінговим апаратом (VMC): MDB або SA;
  - Якщо протокол MDB — розмір кредиту для VMC, які не підтримують роботу без віртуального кредиту: вартість найдорожчого товару в вендінговому апараті (за замовчуванням — 100 грн, якщо вартість товару/послуги більша, вказати її);
  - Якщо протокол SA — чи потрібна активація роботи зі сканером: так або ні;
  - Якщо протокол SA — по якому інтерфейсу буде підключатись термінал: USB або RS-232;
  - Назва сервісної організації (дистриб’ютора), від імені якої встановлюється вендінговий апарат: назва компанії, в якій куплено вендінговий апарат;
  - Контакт по технічним питанням — контактні дані (П.І.Б., мобільний телефон) фахівця сервісної організації (дистриб’ютора): контакти компанії, у якої куплено вендінговий апарат.
 4. Після обробки заявки про реєстрацію торгівельної точки банком, на адресу електронної пошти, що вказана в заяві, ви отримаєте лист від компанії TRSYS, що валідатор налаштований для роботи з вендінговим апаратом. За наявності питань, зверніться до компанії TRSYS.

За використання підключеного валідатора, банком з вашого поточного рахунку утримуються комісії:

 • 2% min 0,50 грн за кожну здійснену через валідатор операцію — комісійна винагорода за проведення щоденних розрахунків з використанням платіжних карток (без ПДВ). Утримується щоденно.
 • 50 грн — комісійна винагорода за здійснення розрахунків з використанням платіжних карток за звітний місяць, які виконуються за допомогою однієї одиниці обладнання самообслуговування (без ПДВ). Утримується щомісячно (в останній день місяця) за технічне налаштування пристроїв та їх технічну підтримку. Не залежить від кількості здійснених операцій.  

З технічних питань звертайтесь до компанії TRSYS за номером 0800 33 20 51.

Корисні статті

Який строк зарахування грошей на поточний рахунок з торгівельного еквайрингу? 

Як отримати виписку по торговому еквайрингу?

 

Чи була ця стаття корисною?
1 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.