Змінити розпорядника рахунку

Завдання

Необхідні документи при зміні розпорядника рахунку. Оформлення змін до Переліку розпорядників рахунку. Виконати зміну розпорядника рахунку.

Рішення

При зміні довірених осіб, що розпоряджаються рахунками (внесені до Переліку розпорядників рахунку):

 1. Надайте у банк оновлений перелік розпорядників рахунком. В новий перелік розпорядників впишіть нову довірену особу замість звільненої або скоротіть кількість розпорядників.
 2. Заповніть новий опитувальник.
 3. Підпишіть у відділенні банку заяву на закриття корпоративної або бізнес-картки на "старого" розпорядника (у разі оформлення такої картки).
 4. При запиті банку, надайте фінансову звітність за останній звітний період.
 5. При наявності нового розпорядника (замість звільненого):
  - надайте в банк документи, що підтверджують повноваження нового розпорядника: протокол (на розпорядника, повноваження якого визначені статутом), трудовий контракт (у разі його згадування в статуті), довіреність (на іншого розпорядника);
  - для підключення нового розпорядника до клієнт-банку підпишіть в банку заяву на встановлення клієнт-банку;
  - за необхідності, оформіть новому розпоряднику корпоративну бізнес-картку через клієнт-банк або з підписанням паперової заяви у відділенні;
  - за необхідності, оформіть новому розпоряднику бізнес-картку через клієнт-банк або з підписанням паперової заяви у відділенні.

Ідентифікація та верифікація нового розпорядника здійснюється у відділенні банку. Розпоряднику потрібно мати з собою оригінал паспорту та ІПН. Можлива ідентифікація у відділенні через застосунок "Дія".

При підключенні до клієнт-банку, новому розпоряднику на електронну адресу та на номер мобільного телефону, що зазначені в заяві на підключення до клієнт-банку, надійдуть логін та пароль для входу в систему. Здійсніть першій вхід до клієнт-банку:  Виконати перший вхід в "Sense Business Online".

Корисні статті

Замовити нову корпоративну картку в "Sense Business Online"

Замовити випуск бізнес-картки в "Sense Business Online" для юридичної особи

 

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.