Які умови зняття готівки з бізнес-карткою?

Запитання

Які умови зняття готівки з бізнес-карткою? Де можна знімати кошти, використовуючи бізнес-картку? Яке призначення платежу буде при знятті коштів з бізнес-карткою? Яка комісія за зняття коштів з бізнес-карткою?

Умова

  • Клієнт несе повну відповідальність за цільове використання коштів з поточного рахунку особисто та довіреними особами, на яких випущені бізнес-картки. Банк не контролює цільове використання цих коштів.
  • Призначення платежу, яке відображається у виписці по поточному рахунку при знятті коштів через банкомат або касу: "Зняття готівки". Змінити призначення платежу — неможливо.

Увага!

На час дії воєнного стану недоступне зняття готівки по бізнес-картці за кордоном. Деталі Які умови обслуговування бізнес-картки чи корпоративної картки під час воєного стану?

Відповідь

З бізнес-карткою знімати готівкові кошти в рамках встановлених лімітів можна:
- в будь-якому банкоматі України та за кордоном (за винятком воєнного часу);
- в касі Sense Bank.

Зняти кошти, використовуючи бізнес-картку, може:
- власник картки;
- довірена особа — власник додаткової картки​.

Комісія за видачу готівки залежить від тарифного пакету та каналу зняття. При знятті готівки за кордоном додатково утримується комісія за конвертацію гривні у валюту.​ Основні особливості конвертації перегляньте в статті "Як проводиться операція при оплаті карткою в іншій валюті?".

На чеку з банкомату при знятті з готівки вказується комісія 0 грн.

Блокування сум комісій (тобто холд) за зняття коштів здійснюється в момент здійснення операції, а фактичне списання з рахунку суми комісій — на наступний робочий день.

Переглянути суму доступного залишку по картці  — "Як дізнатися баланс для бізнес-картки?"

Корисні статті

Чи була ця стаття корисною?
0 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.