Налаштування безпеки в iFOBS (Win32)

Завдання

Налаштування безпеки в iFOBS (Win32).

Умова

Налаштування безпеки відносяться до групи експертних налаштувань. Користуватися ними рекомендується тільки адміністраторам або досвідченим користувачам під керівництвом адміністраторів. 

Рішення

 1. Виберіть пункт головного меню "Сервіс" та "Налаштування"0у.png
 2. Виберіть пункт "Безпека" та встановіть "Показати експертні установки".
 3. У цьому розділі можна настроїти параметри безпеки:
  Налашутвання Опис
  Шлях до папки із сертифікатами Опція дозволяє вказати шлях до папки, що містить секретні ключі та сертифікати користувача.
  Кешувати секретні ключі у пам'яті Означає, що система протягом сесії користувача зберігатиме в кеші(пам'яті) дані про сертифікати і ключі. Налаштування прискорює роботу системи, але дещо послаблює захист даних.
  Попереджати про закінчення терміну дії сертифікатів Можна вказати кількість днів до завершення терміну дії сертифіката, протягом яких система сповіщатиме вас про те, що термін дії сертифіката закінчується і його потрібно перегенерувати.
  Попереджати про закінчення терміну дії пароля на вхід до системи Опція дозволяє вказати кількість днів до завершення терміну дії пароля на вхід до системи, протягом яких система сповіщатиме вас про те, що термін дії пароля закінчується і його потрібно змінити.
  Автоблокування клієнтського місця Вказується кількість хвилин (від 1 до 100), після закінчення яких відбудеться автоматичне блокування вашого робочого місця, якщо у вказаний час ви не робили жодних дій у системі.
  Попереджати про закінчення терміну дії договору користувача (днів) Опція дозволяє вказати кількість днів до завершення терміну дії валютного контракту
  настройкиу.png
 4. Після внесення змін натисніть "Ok".

Корисні статті

Налаштування iFOBS (Win32)

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.