Налаштувати автоматичну синхронізацію в iFOBS (Win32)

Завдання

Налаштувати автоматичну синхронізацію в iFOBS (Win32)

Умова

 • У цьому розділі можна ввімкнути режим автоматичної синхронізації, при якому система самостійно, через зазначені проміжки часу буде зв'язуватися з банком.
 • Під час завантаження нової версії на екрані відображається вікно, в якому користувач приймає або відхиляє завантаження нової версії. За замовчуванням режим автоматичної синхронізації відхиляє завантаження оновлень. Отже, якщо встановлено автоматичну синхронізацію, автооновлення системи вимикається.

Рішення

 1. Виберіть головне меню "Сервіс" та "Налаштування".0у.png
 2. Далі в дереві налаштувань виберіть "З'єднання" та "Синхронізація" та встановіть прапорець "Показати експертні налаштування".
 3. У цьому розділі можна настроїти роботу автоматичної синхронізації:
  Налаштування Опис
  Синхронізуватися з банком автоматично Встановіть опцію та вкажіть час у хвилинах у полі "Період синхронізації для визначення частоти синхронізації".
  Затримка примусового розриву зв'язку Вкажіть час, через який зв'язок буде примусового розірвано у разі неуспішної спроби з'єднання із сервером банку.
  Не виводити повідомлення про помилки під час синхронізації Виберіть, чи слід повідомляти про помилки, виявлені під час синхронізації.
  Не відображати інформацію про надіслані документи на формі підтвердження ОТП-коду Виберіть, чи потрібно відображати інформацію про надіслані документи на формі підтвердження динамічного пароля ОТП-коду

  синхроу.png
 4. Після внесення змін натисніть "Ok".

Корисні статті

Налаштування iFOBS (Win32)

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.