Встановити Е-ЧЕК як ПРРО

Завдання

Встановити РРО або ПРРО від партнера Sense Bank. Підключити реєстратор розрахункових операцій (РРО) для використання у торгівельних мережах. Підключити ПРРО до POS-терміналу від банку.

Умова

Пропозиція діє для клієнтів, що вже мають POS-термінал від банку.

Рішення

Незалежно від способу приймання оплати за товар або послугу (готівка або POS-термінал), підприємцю/юридичній особі потрібно вести касу та використовувати реєстратор розрахункових операцій (РРО). РРО може бути звичайним або програмним (ПРРО).

В якості ПРРО пропонуємо застосунок Е-ЧЕК від нашого партнеру, який є по суті онлайн-касовим апаратом. Застосунок встановлюється як Web-версія для комп'ютеру/ноутбуку або на телефон/планшет для Android/iOS та використовується паралельно з встановленим звичайним POS-терміналом від Sense Bank. РОS-термінал видає квитанцію платіжного терміналу, що підтверджує ініціювання переказу коштів з рахунку, а не факт продажу товарів/послуг​. Застосунок Е-ЧЕК — фіскальний чек (який можна направити на email або будь-який месенджер). Покупцю, у разі необхідності, видається 2 чеки. Окрім окремого використання застосунку Е-ЧЕК паралельно з вашим POS-терміналом, ви можете придбати Android POS-термінал, на якому вже буде встановлений застосунок Е-ЧЕК.

За бажанням можна обрати будь-яке з ПРРО checkbox, Е-Чек або CM POS, які інтегровані у модель Android терміналу Saturn 1000 F2.

Тариф за використання застосунку Е-ЧЕК для клієнтів Sense Bank: 125 грн/міс. на одного клієнта, перший місяць обслуговування буде безкоштовним.
Для клієнтів Sense Bank створене окреме посилання для швидкої реєстрації https://echeck.app.link/_sensebank_

Для реєстрації в Е-ЧЕК та фіскалізації чеків в ДФС у юридичної особи або підприємця має бути КЕП на файловому носії, завантажений на смартфон, планшет або збережений на комп'ютері. КЕП використовується для підпису документів, які направляються в податкову: форми реєстрації торгових точок (форма 20 ОПП), кас, касирів, чеків. Саме по КЕП податкова ідентифікує клієнта. Працювати без КЕП в Е-ЧЕК неможливо: ні при реєстрації в ДФС, ні при фіскалізації чеків.   

Реєстрація в ДФС виконується із програми.
Для реєстрації через мобільний телефон спочатку завантажте застосунок, а потім пройдіть реєстрацію. Для реєстрації через комп'ютер одразу переходьте за нашим посиланням. 

Якщо виникають додаткові питання по Е-ЧЕК, телефонуйте до контакт-центру Е-ЧЕК — 0 800 21 21 58. Налаштуванням та підтримкою займається безпосередньо ТОВ "Е-ЧЕК".

Корисні статті

FAQ по РРО та ПРРО

КЕП для Е-ЧЕК. Які вимоги та як використовувати?

Android POS-термінал. Підключення та умови супроводження

Що обрати: касовий апарат, POS-термінал чи Android POS-термінал?

Чи була ця стаття корисною?
24 з 26 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.