Завдання
Підключити або відключити функціонал "єдине вікно". Підключити конкретних користувачів клієнт-банку, що є уповноваженими особами для різних клієнтів до роботи в клієнт-банку в "єдиному" вікні.
Умова
- Робота в "єдиному вікні" можлива у будь-якій версії клієнт-банку для юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців.
- Довіреності по ФОП, що надаються довіреній особі для підключення "єдиного вікна" у клієнт-банку, повинні бути оформлені однією датою по кожному клієнту у групі або всі довіреності мають бути безстроковими.
Рішення
Якщо один і той же користувач хоче працювати в клієнт-банку під одним обліковим записом (тобто з одним логіном, паролем і з одними ключами), наприклад, одна людина є директором в різних компаніях або один бухгалтер веде бухгалтерський облік і здійснює банківські операції в різних компаніях, в клієнт-банку можливо налаштувати роботу в так званому "єдиному вікні", де буде відображатись інформація відразу по декільком компаніям.
Для роботи одного користувача в "єдиному вікні" з рахунками декількох компаній, такому користувачеві здійснюється постановка на моніторинг рахунків всієї групи компаній.
При цьому, робота саме в "єдиному вікні" не обов'язкова, один і той же користувач клієнт-банку може працювати під різними логінами, щоб бачити тільки клієнт-банк однієї компанії.
Користувач у верхній панелі обирає всі компанії або тих клієнтів, з якими потрібно працювати. З урахуванням обраних компаній у користувача при операціях в клієнт-банку у випадаючому списку (наприклад, коли потрібно обрати в полі рахунок при створенні платежу) при формуванні заявки відображаються тільки ті клієнти, яких було обрано в розділі "Усі компанії".
Передбачено декілька варіантів постановки рахунків на моніторинг в залежності від прав для конкретного користувача "єдиного вікна":
- перегляд, створення і підписання документів;
- перегляд і створення документів без права підпису;
- перегляд документів без права створення і підпису документів.
Для користувачів з правом підписання документів (розпорядження рахунками) надається право постановки на моніторинг для відображення в "єдиному вікні" рахунків всіх компаній тільки за умови відповідних повноважень.
Для юридичних осіб:
- наявність користувача в Переліку розпорядників (картці із зразками підписів) кожного клієнта;
- наявність повноважень, зафіксованих Протоколом, трудовим контрактом або довіреністю по кожному клієнту.
Для фізичних осіб-підприємців:
- наявність користувача-довіреної особи в розпорядниках рахунку (зокрема в Переліку розпорядників або картці зі зразками підписів, якщо даний документ оформлявся) кожного клієнта-ФОП;
- наявність повноважень довіреної особи із зазначенням права розпорядження рахунками кожного ФОП.
Для підключення функціоналу "єдине вікно" зверніться до відділення банку, щоб написати відповідну заяву.
Відключення "єдиного вікна" для конкретного користувача можливо:
- за бажанням такого користувача/клієнта;
- при закінченні терміну дії довіреностей на довірену особу і ненадання нової довіреності;
- при виключенні користувача з правом розпорядження рахунками з Переліку розпорядників.
Корисні статті
Які сервіси та послуги пропонує виконати дистанційно Sense Business Online?
Коментарі
1 коментар
добрий день, де саме взяти форми заяви,довіреності, тощо для підключення клієнта до Єдиного вікна?
Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.