Налаштувати параметри Мій iFOBS в iFOBS (Win32)

Завдання

Налаштувати параметри Мій iFOBS в iFOBS (Win32)

Рішення

 1. Виберіть у головному меню "Сервіс" та "Параметри".0р.png
 2. У розділі "Мій iFOBS" є параметри однойменної форми "Мій iFOBS".
  параметр опис
  Відображати форму "Мій iFOBS" під час запуску програми При запуску системи на стартовій сторінці відображатиметься форма "Мій iFOBS".
  Відображати інформацію лише за відкритими рахунками При виборі цієї опції буде представлена інформація лише за відкритими рахунками. Якщо опцію вимкнено, у списку рахунків будуть присутні також і закриті рахунки (вони відображаються закресленими).
  Відображати залишки опер. дню основної філії Залишки за рахунками відображатимуться на дату операційного дня головного банку.
  Якщо цю опцію вимкнено — залишки за рахунками відображатимуться на дату операційного дня філії банку.
  Прогноз

  Група налаштувань прогнозованого залишку.
  Щоб у якості одного з параметрів відображався прогнозований залишок по кожному з рахунків, виберіть "Відображати прогнозований залишок" (якщо хочете, щоб замість прогнозованого залишку відображалася максимальна сума оплати за рахунком, оберіть відповідний перемикач).


  У секції "Прогноз/Мін. кількість підписів для включення в прогноз" можна вказати, скільки підписів необхідно накласти на документ, щоб система здійснила перерахунок прогнозованого залишку.
  Увага! Не плутайте налаштування "Мінімальна кількість підписів для включення в прогноз" з "Потрібна кількість підписів для відправки в банк" (Сервіс/Налаштування/Документи/Відправка).
  Перше налаштування перевіряє кількість підписів на документі і, якщо воно відповідає кількості, зазначеній у налаштуваннях, на формі "Мій iFOBS" відбувається оновлення даних прогнозу за рахунком документа. Якщо ж на документ не накладено необхідну кількість підписів, дані на формі iFOBS залишаються незмінними доти, доки кількість підписів документа не задовольнятиме задані настройки.

  Друге налаштування відповідає за перевірку кількості підписів документа при його відправленні до банку — якщо підписів достатньо, документ відправляється до банку, при цьому виконується оновлення даних на сервері; в іншому випадку документ не надсилається, а оновлені дані не передаються на сервер. Пам'ятайте, що прогнозований залишок буде оновлено на сервері тільки в тому випадку, якщо кількість підписів для включення в прогноз збігається або перевищує кількість, необхідну для відправки в банк.

  Інформація про поточні залишки

  Ви можете налаштувати розмір шрифту інформації про залишки на рахунках, які відображаються на сторінці "Мій iFOBS". Використовуйте "–" та "+" для зменшення та збільшення розміру тексту. Для вирівнювання тексту за шириною вікна встановіть прапорець "Автопідбір ширини".

  5Р.png
 3. Після внесення змін натисніть "Ok".

Корисні статті

Налаштування iFOBS (Win32)

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.