Загальні налаштування iFOBS (Win32)

Завдання

Загальні налаштування iFOBS (Win32)

Рішення

 1. Виберіть у головному меню "Сервіс" та "Налаштування".0р.png
 2. У цьому розділі знаходяться загальні налаштування для всіх користувачів.
  Налаштування Опис
  Шлях до папки файлів БД Вказується шлях до папки, де знаходяться файли локального сховища.
  Дата старту системи (дата документів) Вказується дата, починаючи з якої було завантажено документи на дане робоче місце користувача (за датою останньої синхронізації з банком).
  Змінити дату старту системи Опція, що дозволяє змінити дату старту системи
  Для зміни встановіть прапорець і всі наступні синхронізації будуть проводитись, починаючи з вказаної дати. Якщо нова дата виявиться раніше, ніж колишня, то в полі дати вказуватиметься саме вона. Якщо буде встановлена пізніша дата, то в полі "Дата" значення залишиться незмінним.
  Дозволити видалення документів, надісланих до банку Опція, що дозволяє видаляти документи після їхнього відправлення в банк.
  Автооновлення програми Опція, що дозволяє завантажувати нову версію програми автоматично.
  Якщо цей режим увімкнено, то при кожній синхронізації система, здійснює перевірку наявності нових версій. Якщо на сервері банку дійсно викладено нову версію програми iFOBS, система виводить на екран повідомлення про наявність наступної версії, нотатки про оновлення цієї версії і пропонує почати завантаження.
  Під час завантаження нової версії на екрані з'явиться вікно, в якому можна прийняти або відхилити завантаження нової версії. Якщо встановлено автоматичну синхронізацію, автооновлення системи вимикається.
  Завантаження відбувається у фоновому режимі. Це означає, що під час завантаження нової версії програми ви можете продовжувати роботу із системою. Статус завантаження відображається у рядку стану головного вікна системи.
  Увага! Якщо завантаження нової версії було перервано виходом користувача з системи, то при наступному запуску вона буде продовжена з місця, на якому відбулося переривання. Якщо ви не бажаєте, щоб система продовжувала завантажувати програму при наступному запуску, слід вручну видалити папку /NewVersion_temp, в якій зберігається версія, що завантажується.
  1Р.png
 3. Після внесення змін натисніть "Ok".

Корисні статті

Налаштування iFOBS (Win32)

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.