Як переказати кошти клієнту, який відмовився від ІПН?

Запитання

Які особливості заповнення платежів по клієнтам, які відмовилися від ІПН? Як заповнити платіж, якщо переказ особі, що відмовилася від ідентифікацйного персонального номера?

Умова

Згідно Постанови № 163 НБУ встановлені вимоги щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, а також до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті.

Відповідь

Вимоги щодо заповнення реквізиту "Код платника"/"Код одержувача":

  • У полі зазначається код за ЄДРПОУ або реєстраційний номер.
  • Якщо платник знає, що код за ЄДРПОУ або реєстраційний номер юридичній особі не присвоєний, то ставиться дев'ять нулів.
  • Для фізичних осіб зазначаються РНОКПП або серія (за наявності) та номер паспорта, якщо фізична особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку в паспорті/запис в електронному безконтактному носії або в паспорті проставлено слово "відмова".
  • Якщо платник не знає РНОКПП/серії та номера паспорта фізичної особи, то ставиться п'ять дев'яток. Ця вимога поширюється лише на отримувача — фізичну особу.
  • Якщо згідно із законодавством України код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер/РНОКПП нерезиденту не присвоюється, то ставиться дев'ять нулів.

Корисні статті

Як створити платіжну інструкцію у клієнт-банку?

Що вказати в призначенні до платіжної інструкції?

Який формат заповнення призначення платежу при сплаті податків?

Як зняти гривню з поточного рахунку ЮО/ФОП?

Як змінити ліміти по картці в клієнт-банку?

Чи була ця стаття корисною?
1 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.