Проведення зарплатної відомості при оплаті податків через інший банк

Запитання

Які дії для проведення зарплатної відомості при оплаті податків через інший банк? Які вимоги до платіжних інструкцій, якщо податки сплачені через інший банк? Які документи приймає банк в якості підтвержуючих про те, що податки вже сплачені? Як повинні бути заповнені документи про сплату податків, якщо вони сплачені через інший банк?

Відповідь

Надайте в обслуговуюче відділення:

- при оплаті ПДФО / військового збору / єдиного внеску через інший банк — оригінали платіжних інструкцій про оплату з мокрою печаткою і підписом співробітника відділення до відділення Sense Bank або відправте скан-копії платіжних інструкцій через клієнт-банк (потім потрібно надати копії менеджеру у відділенні)
В платіжній інструкції банк-платник повинен заповнити реквізит "Дата виконання" (синя печатка, підпис та дата). У "Призначенні платіжної інструкції" платник повинен зазначити період, за який заробітня плата нарахована.  
Приклад:________.png

Якщо документи не відповідають вимогам, то їх треба завірити та надати в банк.
Якщо можливості немає — Sense Bank не має можливості їх прийняти. 

Наказ Міністерства фінансів України від 16.09.2022 р. №291 “Про затвердження Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати” та Постанова НБУ №163 регламентує порядок прийому банками розрахункових документів на виплату зарплати.

Корисні статті

Які податки сплачувати при виплаті заробітної плати?

Як провести зарплатну відомость, якщо оплата єдиного внеску менше норми?

Який транзитний рахунок вказувати при створенні зарплатної відомості?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.