Виконати планову генерацію нового ключа через Sense Business Online

Завдання

Змінити пароль на секретний ключ УЕП в Sense Business Online. Виконати планову генерацію нового ключа УЕП через Sense Business Online.

Умова

Планова перегенерація ключа необхідна, якщо:
  ◾ термін дії ключа збігає;
  ◾ є підозра, що дані по ключу стали відомі третій особі.

Під час зміни паролю на секретний ключ також зберігається новий файл з ключем, тому всі попередні копії секретного ключа будуть не дійсними.

Рішення

Перегляньте відеоінструкцію або дотримуйтесь текстових підказок нижче:

  1. Перейдіть у налаштування.налаштування
  2. У розділі "Безпека" натисніть "Зміна сертифікату" для планової генерації ключа або "Зміна пароля до секретного ключа" для зміни паролю.SBO

  3. Введіть поточний пароль, придумайте і повторіть новий пароль на вхід, враховуючи вимоги. Виберіть шлях до поточного ключа. Натисніть "Далі".Снимок3(1)
    Якщо обирали "Зміна паролю на секретний ключ", то при зміні пароля до секретного ключа, зберігається новий файл з ключем у папку "Завантаження". Натисніть "Ок".Снимок4(2)
    Перемістіть збережений ключ з папки "Завантаження" в інше зручне для вас місце на комп'ютері. Під час наступної реєстрації обирайте новий ключ.  

    Якщо обирали "Зміна сертифіката", збережіть файл з ключем у запропонованому форматі Key-6.dat. Для збереження ключа натисніть "Зберегти як" та збережіть його на комп'ютері. Так само ключ може зберегтися в папку "Завантаження", шлях до якої зазначений у налаштуванні браузера.
  4. Активація нового ключа відбувається автоматично протягом п'яти хвилин. Вийдіть із клієнт-банку та зайдіть за допомогою нового ключа. 

Корисні статті

Переглянути операції по картці Sense Business Online

Написати лист у банк через Sense Business Online

Як переглянути термін дії відкритого сертифіката ключа?

Чи була ця стаття корисною?
22 з 27 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.