Опис форматів імпорту та експорту

Завдання

Опис форматів імпорту та експорту. Структуроване призначення платежу.

Рішення

 1. Перейдіть у статтю "Корисні посилання для роботи у клієнт-банку"
 2. У стовпці "Файли" завантажте необхідний файл:
  - "Опис Імпорту/експорту (IBAN)";
  - "Приклади файлу імпорту (IBAN)";
 3. Відкрийте завантажений файл та дійте згідно інструкції.

Увага! У зв'язку зі змінами в законодавстві, що вступають в силу з 01.12.2023 року, найближчим часом плануються зміни у системі дистанційного банківського обслуговування iFOBS у функціоналі імпорту платежів в національній валюті та імпорту контрагентів, відповідно до вимог НБУ та Податкової (в частині формування структурованого призначення платежу для платежів до бюджету).
Можливі варіанти:

 1. Файл імпорту не змінюється. Заповнюється призначення платежу — при такому варіанті Банк відповідно до затвердженого алгоритму буде самостійно розбивати призначення платежу відповідно до вимог. При цьому призначення платежу має бути у форматі "055 Додаткова інформація щодо сплати податку".
 2. Новий файл імпорту — всі налаштування щодо коректного заповнення на стороні клієнта. В клієнт-банку завантажується файл вже заповнений відповідно до вимог. Якщо потрібно вказати єдиний рахунок, номер рішення, тощо — необхідно використовувати новий формат файлу імпорту або створювати/редагувати бюджетний платіж в Sense Business Online.

  Для використання структурованого призначення платежу, а також можливості імпортувати документи із вказаними фактичними платниками та отримувачами необхідно внести зміни у структуру файлу–імпорту та використовувати формат pain001.

Корисні статті

Імпортувати платіжну інструкцію в Sense Business Online

Корисні посилання для роботи у клієнт-банку

 

Чи була ця стаття корисною?
4 з 16 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.