Керування послугою смс-інформування для бізнес-картки

Завдання

Підключити або відмінити смс-інформування по бізнес-картці. Розмір комісії за смс по бізнес-картці. Списання комісії за смс-повідомлення за бізнес-карткою. Змінити номер телефону для отримання смс за бізнес-карткою. 

Рішення

Послуга інформування по операціях з використанням бізнес-картки підключається автоматично під час випуску бізнес-картки. Змінити статус послуги може власник рахунку або довірена особа, яка має право розпорядження рахунком при візиті у відділення з документами, що засвідчують особу. Банк не радить відключати цю послугу!

Смс-інформування дозволяє не тільки контролювати операції, здійснені довіреними особами, але й здійснювати платежі в інтернеті, де з метою безпеки приходить підтверджуюча смс з спеціальним кодом.

За надання послуги передбачена комісія (окрім ТП Head або Lead) згідно тарифів бізнес-картки. Комісія списується з рахунку 2600* в останній робочий день місяця незалежно від кількості випущених карток та обсягу операцій по них. Списання відображується у виписці. Якщо протягом місяця карткою не користувалися, то комісія не списується. 

В смс-інформуванні вказується доступний залишок за карткою, який містить всі обмеження по картці (ліміти, заблоковані суми з урахуванням комісій).

При неуспішній операції в смс-інформуванні вказується код помилки. Для розуміння помилки — зателефонуйте до контакт-центру.

Змінити номер телефону для смс-інформування по операціях з бізнес-карткою може власник картки при візиті до відділення з паспортом та ІПН для ідентифікації.

Корисні статті

Змінити ФОП або ЮО персональні дані в банку

Підключити смс/push-сповіщення по рахунку ФОП в цифровому банку Sense SuperApp

Як працює смс-інформування, якщо є основна і додаткова картка до рахунку?

Доступні операції та обмеження за бізнес-карткою

Чи була ця стаття корисною?
2 з 4 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.