Які умови надання акредитиву?

Запитання

На який термін надається акредитив? Які види забезпечення по акредитиву? Яка максимальна сума ліміту надається по акредитиву? Які вимоги до клієнта для оформлення акредитива? Які тарифи по акредитиву?

Відповідь

Строк акредитиву має бути не меншим строку виконання зобов’язань наказодавця по документа (договору/контракту), на підставі якого/в забезпечення зобов’язань за яким випускається акредитив.

Термін дії договору про надання акредитивів складає 36 місяців, якщо інше не буде визначено рішенням колегіального органу банку.

Акредитив може бути:

  • покритий. Забезпеченням виступає сума на спеціальному рахунку покриття;
  • непокритий, під заставу або поруку. Заставою може виступати депозит, рухоме (транспортні засоби) або нерухоме майно (будівлі, споруди, земельна ділянка, квартири, житлові будинки), обладнання або інше майно (за рішенням банку);
  • бланковий. Без застави та поручителя.

Вимоги залежать від виду забезпечення акредитива. Вимоги такі ж, як при оформленні банківської гарантії.

Тарифи за послугою акредитиву перегляньте на нашому сайті за посиланням.

Максимальна сума ліміту залежить від забезпечення по акредитиву.

Покриті сума ліміту визначається в залежності від потреб та суми наданого забезпечення
Непокриті
  • ≤ 7 500 000 грн. — забезпечується порукою. Акредитиви в сумі 2 000 000 - 7 500 000 грн. видаються без застави лише клієнтам з рейтингом А+, А, А–, В+ для юридичних осіб та класом 1-2 для фізичних осіб-підприємців;
  • > 7 500 000 грн. — забезпечується заставою або іпотекою. В індивідуальних випадках акредитиви в сумі понад 7 500 000 грн. видаються без застави лише клієнтам з рейтингом А+, А, А–, В+ для юридичних осіб та класом 1-2 для фізичних осіб-підприємців.

Корисні статті

Які вимоги до клієнта для оформлення банківської гарантії?

Оформити заявку на банківську гарантію

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.