Як достроково розірвати депозит ЮО або ФОП?

Запитання

Чи можна достроково розірвати депозит "Оперативний"? Чи можна достроково розірвати депозит "Бізнес-сейф"? Які умови розірвання депозитного договору, що оформлений юридичною особою чи підприємцем? 

Відповідь

Депозит "Бізнес-сейф" за умовами договору є безстроковим. Для його розірвання надайте до відділення заяву у довільній формі.

Якщо ваш депозит "Оперативний" було укладено до 22.02.2023 р. з можливістю дострокового розірвання, для закриття депозитного рахунку та дострокового повернення коштів на поточний рахунок, зверніться до відділення для оформлення заяви на закриття депозитного рахунку.
Повернення депозиту відбудеться не пізніше п'ятого робочого дня з дати отримання банком заяви. Відсотки за депозитом перераховуються згідно зі ставками при достроковому розірванні. У разі щомісячної виплати відсотків різниця між сумою раніше виплачених відсотків і сумою відсотків при перерахунку утримаються із суми депозиту.

Якщо депозит "Оперативний" було укладено починаючи з 22.02.2023 р., умовами депозитного договору не передбачено його дострокове розірвання.

Корисні статті

Умови депозитних програм для ЮО або ФОП

Поповнити депозит ЮО або ФОП

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.