Як дізнатися баланс для бізнес-картки?

Запитання

Як дізнатися баланс за бізнес-карткою? Як дізнатися залишок по бізнес-картці? Які є варіанти дізнатися залишок по картці підприємця?

Відповідь

Перегляньте залишок по бізнес-картці:

  • в клієнт-банку Sense Business Online;
  • в цифровому банку Sense SuperApp;
  • у банкоматі банку або інших банків України. Сума доступного залишку відображається з урахуванням встановлених лімітів для картки. Наприклад, залишок на рахунку 500 тис. грн. Але ліміт на зняття готівки встановлено — 50 тис. грн, ліміт на розрахунки в торгівельно-сервісних мережах — 100 тис. грн, ліміт на розрахунки в інтернеті 10 тис. грн, загальний ліміт по операціям з карткою 150 тис. грн. При запиті балансу в банкоматі буде відображено доступний залишок 150 тис. грн;
  • Дізнатися баланс основної або додаткової картки власник основної картки може, відправивши смс із фінансового мобільного номера на номер 3344. У тексті смс вкажіть останні чотири цифри номера картки. У відповідь від банку надійде повідомлення з балансом за рахунком з урахуванням встановлених лімітів для картки. Наприклад, залишок на рахунку — 100 тис. грн. Але доступний ліміт для картки — 50 тис. грн. В смс прийде баланс 50 тис. грн. Тарифікація вартості смс згідно з умовами вашого оператора. Послуга також працює в роумінгу при відправці смс з українського оператора.

Корисні статті

Поповнити бізнес-картку

Керування послугою смс-інформування для бізнес-картки

Переглянути картки ФОП у цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
4 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.