Які умови та особливості оформлення кредиту на придбання основних засобів?

Запитання

Що таке "Кредит на придбання основних засобів"? Для чого кредит клієнту МСБ? Які відсоткові ставки за продуктом "Кредит на придбання основних засобів"? Які тарифи за продуктом "Кредит на придбання основних засобів"? У якій валюті та на який термін надається "Кредит на придбання основних засобів"? Яка максимальна сума "Кредиту на придбання основних засобів"?

Умова

Увага!

У період дії воєнного стану актуальну інформацію про кредитування переглядайте — Воєнний стан. Як працює банк щодо обслуговування ЮО та ФОП?

Відповідь

Кредит на придбання основних засобів — разовий кредит на покупку нових або б/в основних засобів (як виробничих, так і невиробничих). Основні засоби (ОЗ) — матеріальні активи терміном використання більше 1 року, які підприємство використовує у виробництві або постачанні товарів, наданні послуг, здавання в оренду іншим особам або для виконання адміністративних та соціально-культурних функцій.

Кредитуємо покупку: 
- нових транспортних засобів та будь-яку сільгосптехніку в офіційного дилера (юридичної особи або ФОП, яка (-ий) має підписаний дилерський договір з імпортером);
- транспортних засобів б/в обладнання, комерційну нерухомість, земельну ділянку та інші основні засоби – у юридичної особи, фізичної особи або фізичної особи-підприємця (офіційного продавця або діючого власника).

Умови кредитування.

Сума кредиту від 50 тис. грн. до максимально встановленого ліміту для одного клієнта або Групи Пов'язаних Компаній (ГСК). Сума буде визначена з урахуванням виду, вартості та оцінки основних засобів.

Валюта кредитування: UAH, USD, EUR. Кредити в іноземній валюті надаються тільки клієнтам з валютною виручкою та з прив'язкою доходів до валюти тощо або у випадках, якщо фінансове становище клієнта дозволяє обслуговувати заборгованість з урахуванням валютних ризиків.

Строк кредитування залежить від обраного ОЗ.

При оформлені кредиту передбачена разова комісія за видачу кредиту — 0,9% від суми, мінімум – 2 000 грн; 

Відсоткова ставка може бути фіксована або плаваюча. Фіксована:
- від 16,1% для кредиту в гривні;
- 6,5% для кредиту в долларах США;
- 6,0​% для кредиту в євро.
Плаваюча (для клієнтів з річним оборотом понад 50 млн грн.) визначається за формулою: % ставка за кредитом = облікова ставка НБУ + 6% річних

Деталі щодо умов перегляньте на сайті

Корисні статті

Які кредитні продукти доступні для підприємців та юридичних осіб?

Подати заявку для отримання фінансування підприємцю чи юридичній особі

Чи була ця стаття корисною?
1 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.