Виписки в електронному вигляді

Завдання

Отримувати виписки в електронному вигляді із заданою періодичністю. Смс-інформування по рахунку. Email-інформування по рахунку. SWIFT-інформування. Різниця між смс-інформуванням за поточним рахунком та бізнес-карткою.

Рішення

Виписка в електронному вигляді — це виписка про рух коштів за рахунком (поточним або рахунком корпоративної картки — ЕПЗ) в електронній формі.  При підключенні послуги банк на регулярній основі (обраної клієнтом) надсилає виписку електронною поштою, за допомогою смс-повідомлень або SWIFT-повідомленням.

Виписка в електронному вигляді на email може надаватися на одну або декілька електронних адрес. Тариф — єдиний (пунт 7.1 Загальних тарифів банку), незалежно від кількості рахунків, за якими надаються виписки, та кількості електронних адрес для розсилки.​

Варіанти надання виписок на email за поточним рахунком:

На початок дня У виписці, що надається, відображається залишок на кінець попереднього робочого дня, а також загальна сума дебетових і кредитових оборотів за попередній робочий день​.
Наприкінці дня У виписці, що надається, відображається залишок на кінець поточного робочого дня, а також загальна сума дебетових і кредитових оборотів, здійснених у цей день.
Після кожної зміни залишку на рахунку Надходить інформація про списану/зараховану суму за рахунком, назву контрагента, призначення платежу за цією операцією, а також залишок коштів на рахунку.

Текстові повідомлення у вигляді смс можуть надаватися на один або кілька номерів мобільного телефону. Тариф — єдиний (пунт 7.1 Загальних тарифів банку), незалежно від кількості рахунків, за якими надаються виписки, та номерів мобільних телефонів для розсилки.​

Варіанти надання виписок в смс за поточним рахунком:

На початок дня У виписці, що надається, відображається залишок на початок робочого дня​
Наприкінці дня​ У виписці, що надається, відображається залишок на кінець поточного робочого дня, а також загальна сума дебетових і кредитових оборотів, здійснених у цей день.
Після здійсненої операції(прибуткової  та/або видаткової) на будь-яку або не менше заданої суму.

При цьому надходить інформація про списану/зараховану суму за рахунком (будь-яку або не менше заданої), назву контрагента, скорочене призначення платежу та  залишок коштів на рахунку.

Приклад: Ви можете обрати отримання смс, якщо сума списання коштів з рахунку складе більше 5000 грн, а сума зарахування на рахунок — більше 1000 грн. При цьому, якщо сума списання буде менше 5000 грн (наприклад, 4500 грн), смс не надійде.

Якщо ви маєте бізнес-картку, до неї при оформленні картки автоматично підключається смс-інформування. За допомогою смс-інформування по бізнес-картці встановлюється ПІН та надходять смс при кожній операції, яка здійснюється з використанням бізнес-картки. Якщо підключено тільки смс-інформування по бізнес-картці, смс про інші операції за поточним рахунком (що здійснюються без використання бізнес-картки), не надходитимуть. 

Виписки по рахунках в електронному вигляді, що направляються за системою SWIFT, тарифікуються за кожний підключений до цієї послуги рахунок (пунт 7.7 Загальних тарифів банку). Надаються тільки за поточними рахунками.

Виписки у міжнародному SWIFT форматі МТ940 призначені здебільшого для використання клієнтами, чиї материнські компанії/засновники — за межами України. Дозволяють контролювати проведені операції своїх дочірніх компаній.

Надаються за попередній робочий день і повністю відображають усі суми, реквізити контрагентів, призначення платежу, загальні дебетові та кредитові обороти та залишок коштів на рахунку. 

 

Для підключення надання виписок в електронному вигляді:

Для оформлення змін:

Для відключення надання виписок в електронному вигляді:

  • через смс-повідомлення: оформіть заявку в Sense Business Online за інструкцією Відключити смс для рахунку у Sense Business Online  або зверніться до обслуговуючого відділення для підписання паперової заяви;
  • через email або SWIFT: напишіть лист у вільній формі через Повідомлення в Sense Business Online або зверніться до обслуговуючого відділення для підписання паперової заяви;
  • через смс-повідомлення по бізнес та корпоративній картці: зверніться до обслуговуючого відділення для підписання паперової заяви.

Корисні статті

Підключити смс або email до рахунку у Sense Business Online 

Підключити або відключити смс-інформування по корпоративній картці 

Керування послугою смс-інформування для бізнес-картки 

Змінити адресу електронної пошти та номер телефону для отримання виписок через Sense Business Online 

Налаштувати повідомлення до рахунків через Sense Business Online

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.